Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent

Çevrimdışı EliteMan 27.02.2014 02:07
yandexgoogle Mesaj: #1
user avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 5
Mesaj Sayısı:8
Rep Puanı: 7
Game  Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent


[Resim: IqzFRH9.jpg]
Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent


Oyunadi Command And Conquer 3: Tiberium Wars
Dosyaturu ISO/TORRENT
Surum FLT
Crack Mevcut
Boyut 7.73 GB


Goruntuler
[Resim: command-and-conquer-3-nod-base-big.jpg]
[Resim: command-and-conquer-3-tiberium-wars-5.jpg]
[Resim: 225153-command-conquer-3-tiberium-wars-w...you-re.jpg]
[Resim: 1294d1227266735-command-and-conquer-3-ti...shot-3.jpg]

Oyunhakkinda
İNDİRME LİNKİ AŞAĞIDADIR
>>Link:
Gerçek zamanlı strateji türünde bir efsanedir Command & Conquer. Günümüze kadar pek çok örneğini gördüğümüz bu klasikleşmiş serinin kısa süreli bir sessizlik içine girdiğini biliyoruz. Oyun severlerin merakını gidermek adına First Decade adlı, bugüne kadar çıkarılmış tüm oyunları içeren bir paket ile 10. yılını kutlamıştı. Serinin hayranları için mükemmel bir olaydı bu, ama herkes yeni C&C oyunun gelmesini merakla bekliyordu. Sonunda yapımcı firmadan olumlu bir haber çıktı ve C&C3 hazırlandığı duyuruldu.

Yaratıklar da nereden çıktı?

Gerçek aktörler tarafından hazırlanmış ara videoları ile ünlenen C&C, üçüncü bölümünde de bu özelliğinden bir şey kaybetmemiş. Yine ünlü dizi ve sinema aktörlerinden oluşan bir ekip tarafından tüm videolar hayata geçirilmiş ve oldukça kaliteli görüntü sunarak adeta bir sinema filmi izliyormuş havası yakalıyorsunuz. Hikayemiz 2047 yılında geçiyor. Artan Tiberium kaynakları dünyanın yok olmasına sebebiyet vermektedir. Dört bir yana yayılan toksin maddeler yaşanmaz hale gelen dünya üzerindeki insanlara zor anlar yaşatmaktadır. Bu duruma karşı harekete geçen Global Defense Initiative (GDI) örgütü, hem dünya üzerindeki Tiberium kaynaklarını düzene sokmak hem de sürekli kargaşa çıkaran idealist terörist grubu NOD kardeşliğine karşı da mücadele etmek için uğraşmaktadır. Tüm dertler bununla da kalmıyormuş gibi bir de son bölümlere yaklaştığımızda fark edeceğimiz büyük bir yaratık saldırısı da baş gösterir. Dünyadaki Tiberium maddesini kaynak olarak kullanmak isteyen üçüncü bir ırkın ortaya çıkması işleri iyice kızıştırır. İster GDI isterseniz de NOD?lar ile ilerleyin mutlaka Scrin isimli yaratık ırkına karşı mücadele edecek ve zamanı geldiğinde de bu yaratıkları kontrol edeceksiniz.

Değişen bir şey yok gibi

Yıllar geçse de, grafik teknolojileri üst düzeye ulaşsa da C&C 3?te temel anlamda bir değişiklik yok. Yine yapmamız gereken hızlı biçimde hammadde toplamak ve seri biçimde asker üretip düşmana ilk saldıran taraf olmak. Her zaman olduğu gibi enerji ve tiberium kaynaklarını kullanarak binalarımızı üretiyor, askerlerimizi eğitiyoruz. Daha evvelki oyunlarda bulunan mantık aynen geçerli; ilk saldıran kazanır. İster senaryo modunda isterseniz de skirmish modunda olun mutlaka hızlı hareket etmeli kaynakları verimli kullanmalısınız. Gereksiz asker üretmek yerine ırkınızın güçlü birimlerini üretene kadar ekonomik açıdan düzene girmeyi hedeflemeniz daha mantıklı.

Alıştığımız arabirim ile karşımıza çıkan C&C3?te dikkat çekici özelliklerden biri aynı anda birden fazla bina üretimi yapmamıza imkan tanıyacak bölümlerin oluşturulmuş olması. Güç jeneratörlerinden iki tane üretmek istiyorsanız önce üretim tuşuna basıyorsunuz. O hazırlanırken hemen 2. üretim etiketine tıklayıp diğer binanızın üretim emrini verebiliyorsunuz. Binaları üretmeden haritaya yerleştirmenize izin verilmiyor. Önce üretimi tamamlamalı ardından da hatadaki yerini belirlemelisiniz.

Fazla bina üretip enerjiniz azalırsa gücünüz tükeniyor ve elektrik yetersizliğinden haritayı göremez hale geliyorsunuz. Bu durumda hayati önemi bulunmayan binaların elektriğini kesmeniz mümkün. Böylece güç jeneratörü yapana kadar vakit kazanabiliyorsunuz. Gerektiğinde binaların elektriğini kesmek için sağ üst köşedeki elektrik simgesine tıklamalısınız. Aynı mantık ile istediğiniz binanın tamiri için de emir verebiliyor, kaynağınız tükendiğinde ise tek tuşa basarak binayı satıyor ve paraya dönüştürüyorsunuz.

Yapay zeka mı dediniz?

Düşman yapay zekası senaryo modunda fazla kendini gösteremiyor. Yeni bir bölüme başladığınızda ister istemez bilgisayarın zorlu bir rakip olduğunu düşünüyor ve haliyle bocalıyorsunuz. Ancak aynı bölümü bir kez daha oynadığınızda aynı tepkileri ve hamleleri yapan düşmanlara denk gelince aslında var olan stratejileri uyguladıklarını fark ediyor ve karşı hamleler üreterek kolayca düşmanı alt edebiliyorsunuz. Görev yapıları ise bugüne kadar gelmiş tüm stratejilerle aynı doğrultuda. Hammadde üret, askerlerini geliştir, yeni kaynakları ele geçir ve düşmana ilk saldıran ol. Elbette kimi zaman bina üretimine önem vermek yerine sadece eldeki askerlerle saldırı yapmanız gereken ya da hayatta kalmayı başarmanız gereken bölümler de bulunuyor. Bu bölümlerde elinizdeki askerleri çok verimli kullanmaya, kısa yoldan rütbelerini artırmaya ve yüksek rütbeli askerleri de gözünüz gibi sakınmaya başlıyorsunuz.

Alıştığımız tüm C&C taktiklerini serinin üçüncü oyununda da hayata geçireceğiz. Yine binaları ele geçirip askerlerimizi içerisine yerleştirerek sokakları koruyacak, dev tanklarımızı üreterek düşman binalarını yerle bir edeceğiz. Ekranın sol bölümünde düzenli olarak çıkan ek asker yardımı ya da bombardıman özelliklerini akıllıca kullanarak savaşta avantajlı duruma geçebiliyoruz. Fazla asker üretip düşmana saldırmaktansa elinizdeki askerleri verimli kullanıp rütbe atlamalarını sağlamanız büyük önem taşıyor.

Gözlerime inanmalı mıyım acaba?

Görsel anlamda büyük değişiklikler var C&C3?te. Son derece kaliteli grafiklerle kaplı olan haritada tüm birimler oldukça detaylı biçimde modellenmiş. Eğer sisteminiz el verir de en yüksek seviyeye ulaşabilirseniz, bir strateji oyunundan beklemeyeceğiniz kadar yüksek detaylara ulaşabiliyorsunuz. Eğer sisteminiz çok güçlü değilse üzülmeyin. C&C3?ün grafik yelpazesi o kadar geniş ki, birkaç senelik makinelerde bile rahatlıkla çalışıyor, fakat grafiklerden verdiğiniz ödün çok yüksek boyutta olduğu için detaylı grafikler bir anda çamur gibi hale dönüşüyor. En azından rahatça oynanabiliyor ona da şükür. Ara videoların gerçekçi yapısı insanı resmen havaya sokuyor. Oyunculuklar mükemmel değil belki, ama bir oyunda aksiyon ile bilim kurgu karışımı, film havası yakalayan gerçek videolar görmek çok zevkli.

Bizim test ettiğimiz makinede (P4 2.8 GHz, 1GB RAM, 512 MB 7600GS GeForce ekran kartı) tüm grafik ayarlarını açtığımızda az da olsa yavaşlamalar yaşandı. Doku kalitesini birer kademe aşağı çektiğimizde ise çok akıcı bir oynanış yakaladık. Eski siteme sahip olan oyuncular için ise en az 2 GHz üstü işlemciye, 512 MB RAM?e ve ATI Radeon 9600 ya da Geforce 6 serisi ekran kartı isteniyor. Belirtmekte fayda var ki C&C3, MX kartlar tarafından desteklenmiyor.

Kulağımın pasını C&C3 ile atacağım

Ses ve müzikler konusunda C&C?ün eline kimse su dökemez. Tüm birimlerin sesleri, patlamalar ve ses efektleri mükemmel desek yeridir. Özellikle müzikler bu oyuna fazlasıyla yakışıyor. Bölüme ve duruma göre değişen ses sistemi gerçektende atmosferi tamamlıyor. Gerçek videolardaki seslendirmeler sayesinde oyuncuya savaş hissinin aynen yansıtıldığı da bir gerçek. Özellikle Kane?in insanı gaza getiren konuşmaları oyuna ayrı hava yaratıyor.

Genel yapı itibariyle C&C3 çok başarılı bir oyun. Stratejiden hoşlananların ya da oyun dünyasını takip edenlerin muhakkak denemesi gerekli. Serinin takipçileri zaten ilk günden edinmiş ve bölümleri geçmeye başlamıştır belki, ama tereddütte olanlar için hiç beklememelerini tavsiye ediyorum. Hem rahat oynanışı, hem doyurucu grafikleri hem de insanı havaya sokan atmosferi ile C&C3, yılın ilk çeyreğinde çıkmasına rağmen tüm seneye damgasını vuracaktır.

Not:Link kırıksa eğer lütfen bize bildiriniz.Kırık link bildirmek için
Torrent-Cenneti.Com Adresimizde Yayınlanan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
LÜTFEN TORRENTİ İNDİRDİKTEN SONRA SEED EDELİM ! TORRENTİN ÇALIŞIR HALDE KALMASI İÇİN SEED ETMENİZ GEREKİYOR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ !

Sistem
Minimum Sistem Gereksinimleri;
Windows XP - Windows Vista (32 bit) - 7
2.0 GHz veya AMD equivalent / Windows Vista 2.2 GHz
512 MB RAM - Windows Vista 1 GB RAM
HDD: 6.0 GB
GeForce 4 Ti series, ATI Radeon 8500 veya daha üstü ekran kartı


Trailer

Indir

SERİAL Key - CD Key

HKM5-YD73-72H6-B273-6FLT


İNDİRME LİNKİ AŞAĞIDADIR
>>Link:
Torrent-Cenneti.Com Adresimizde Yayınlanan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Not:Link kırıksa eğer lütfen bize bildiriniz.Kırık link bildirmek için
Torrent-Cenneti.Com Adresimizde Yayınlanan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
LÜTFEN TORRENTİ İNDİRDİKTEN SONRA SEED EDELİM ! TORRENTİN ÇALIŞIR HALDE KALMASI İÇİN SEED ETMENİZ GEREKİYOR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ !

Mesaj Bul Alıntı
Sponsor Reklam Alanı
Bu alana reklam verebilirsiniz. Reklam vermek için admin@torrent-cenneti.com mail atmanız yeterli olacaktır.
Çevrimdışı RAPT0RTR 23.04.2014 04:17
yandexgoogle Mesaj: #2
user avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:5
Rep Puanı: 0
Cvp: Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent

teşkkürler
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Aykut 23.04.2014 10:22
yandexgoogle Mesaj: #3
user avatar
Üye
Seviyesi : [HOKAGE]
Konu Sayısı: 110
Mesaj Sayısı:680
Rep Puanı: 3040
Cvp: Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent

Teşekkürler Gozkirp
Torrent-Cenneti.Com Adresimizde Yayınlanan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Website Mesaj Bul Alıntı

Konu Araçlarını Göster

« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Game Sid Meier's Civilization V: Complete Edition [PROPHET] - FULL - Torrent İndir - Hızlı - Zamunda LAZOR 5 1,245 Ecu2901
29.11.2016 11:28 Son Yoruma Git
Game Chessbase 11 - Full Torrent İndir - Zamunda Torrent Download MobbeS 11 2,860 cancer_man
10.11.2016 23:04 Son Yoruma Git
Game Age of Empires III Complete Collection - Full - Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent EliteMan 112 17,988 asdasdasd41
08.08.2016 03:50 Son Yoruma Git


Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent konusu
Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent Konusunun Linki Direk Link
Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent Konusunun HTML Kodu HTML Link
Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent Konusu BBCode Linki BBCode Link
Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Anahtar Kelimeler

Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent torrent indir, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent torrent download, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent indir, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent hd, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent türkçe altyazılı, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent torrent dizi indir, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent torrent oyun indir, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent torrent müzik indir, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent zamunda torrent, Command And Conquer 3: Tiberium Wars - Full Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent downloadŞu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiTorrent Oyunlar | Torrent Filmler | Torrent Diziler | Torrent Belgesel |

torrent oyunlar,torrent diziler,torrent belgeseller,torrent müzikler,indir

Microsoft Office 2010 İndir , winrar indir , oyun oyna , Cheat Engine indir