Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

Çevrimdışı LAZOR 23.03.2014 12:33
yandexgoogle Mesaj: #1
user avatar
Üye
Seviyesi : Süper Üye
Konu Sayısı: 386
Mesaj Sayısı:491
Rep Puanı: 1051
Game  Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC


[Resim: 256px-Company_of_Heroes_2_cover.jpeg]
Company of Heroes 2 [RELOADED] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

[Resim: oyunadi.png] Company of Heroes 2
[Resim: surum.png] RELOADED
[Resim: crack.png] Mevcut
[Resim: dosyaturu.png] ISO
[Resim: boyut.png] 10.95 GB
[Resim: cikistarihi.png] 27.06.2013

[Resim: goruntuler.png]
[Resim: 669914_20130625_640screen001.jpg]
[Resim: 669914_20130625_640screen002.jpg]
[Resim: 669914_20130625_640screen003.jpg]
[Resim: 669914_20130625_640screen010.jpg]

[Resim: oyunhakkinda.png]
Giderek azalan strateji oyunları arasında direnişi sürdüren önemli isimler var. Bunlardan biri de THQ depreminden dahi etkilenmeyerek kısa bir süre sonra çıkışını gerçekleştirecek olan Company of Heroes 2.

Ön incelemede bu güzel aile ile ilk defa tanışacakları düşünerek yazıya döktüm. Serinin ustaları ilk paragrafları hızlıca geçerek kanaatimin yer aldığı son bölümleri okuyabilirler.

Serinin ilk üyesi Company of Heroes, İkinci Cihan Harbi’nin batı cephesini konu edinen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun çıkışını 2006’da yapmasına rağmen hala oynanmakta ve henüz sunduğu tecrübeyi oyunculara aktaran bir başka yapım yoktur. Akranlarına nazaran daha detaylı yönetime sahip olan Company of Heroes’ta, savaş cephesinde önemli rol üstlenen tim ve mangaları yönetiyoruz. Hatta oyunun senaryo kısmında yeri geliyor sadece bir tank ile savaşın cenderesinden çıkmaya çalışıyoruz. Ve bu bir strateji oyunu…

Company-of-Heroes-2-b

Company of Heroes 2 ise ilk oyunun devamı niteliğinde. Company of Heroes ve satışa sunulan iki ek paket, İkinci Cihan Harbi’nin sadece batı cephesini oyuncuların ekranına taşıyordu. Company of Heroes 2, seride görmediğimiz doğu cephesini tecrübe etmemize vesile oluyor. Sovyet Rusya’nın Kızıl Ordusu, Nazi Almanya’sının işgaline karşı nasıl savunma yaptı ve savaşın ilerleyen yıllarında Berlin’e kadar nasıl ilerledi bizzat yaşıyoruz.

Oyunun isim haklarını elinde bulunduran THQ, iflas ettikten sonra oyunun lisansı ile birlikte geliştirici Relic’i 26.6 milyon dolara SEGA’ya sattı. Böyle sancılı bir süreç yaşan oyunu sizler için önceden denedim. İlk oyuna nazaran birçok yenilik içeren Company of Heroes 2, birazcık tarz değiştirmiş. Oyuna alışmakta zorlanmasam da özellikle arayüzü başta yadırgadım. Neredeyse ekranın yarısına kadar gelen arayüz, savaşın gerçekçiliğini hissetme oranını düşürse de kısa bir süre sonra göz alışkanlığı oluştuğunda sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Company-of-Heroes-2-c

Gerçek zamanlı bir strateji oyununda bina inşa eder, kaynak toplar ve birim üreterek rakiplerle mücadele edersiniz. Fakat bu seride bir farklılık var tim, manga ve zırhlı araç yönetimi kendi içerisinde detaylandığı için daha dikkatli olmalısınız. Neredeyse her ürettiğiniz askeri birimlerin kendine has özellikleri var. Ve bu özelliklere ordu komutanının düsturu ve savaş nizamı eklenince savaşlar gerçekten çok çetrefilli oluyor. Çünkü yapay zeka bu özellikleri kullanmaktan geri durmuyor, eğer multiplayer oynarsanız sizin gibi oyuncular da yine bu özellikleri çok iyi değerlendiriyor. Örneğin bir havan topu ya da makineli tüfek timini cepheye çağırdınız (ürettiniz). Savaşın sıcak çatışmaların sürdüğü bir cephesine bu iki timi konuşlandırdınız ve başka bir işe yoğunlaştınız. İşiniz bitince timleri yerine bulamayabilirsiniz. Çünkü bir Kızıl Ordu mangası gelip bu birimler savaş aletlerini sırtlayamadan attıkları molotov kokteylleriyle kızartmış olabilirler…

Yavaş ve hızlı hareket etmek bir yana saldırı türlerinde de farklılık gösteren birimlerle dolu olan oyunda, sayıca üstün olmaktan öte elinizdeki imkanlarla en az zayiat ile karşı tarafı nasıl yenerim strateji gütmelisiniz. Company of Heroes 2’yle seriye yeni özellikler kazandırılmış. En çok dikkatimi çeken özellik gerçekçi hava şartları oldu. Yüzlerce yıldır Ruslar, savaşlarda hava şartlarını çok iyi kullandılar. Napoleon’un Moskova seferinde ölen asker sayısını burada yazmama gerek yok… İkinci Cihan Harbi’nde de 10 milyonu aşan zayiatta havanın büyük etkisi var. Oyunda savaşın ortasında hava bozabiliyor ve askerler çatışmaya devam ederse donarak ölüyor. Dilerseniz haritanın belli başlı yerlerinde veya ana üssünüzde var olan ateş kamplarına ordunuzu çekerek bu zayiattan kurtulabiliyorsunuz. Ya da iyi bir planlama ile bir adım ötenizi göremediğiniz tipide düşman beklerken bölgeleri ele geçirerek başarılar elde edebiliyorsunuz. Aman donmuş nehirlerden geçerken de dikkat edin, buzun kırılması ya da bir bombalı pusuyla o güzelim Tiger tankınız suyun dibine oturabilir…

Company of Heroes 2 a

Gerçekçi görüş açısı sistemi de yine beğenimi kazanan bir diğer yenilik. Bir önceki oyunda ürettiğiniz birimlerin 360 derece görüş açısı olurdu. Bu açı içerisine giren her düşman birimi görünürdü. Ama artık gerçekte bir tankın ya da insanın görüş açılarına göre düşmanları görebiliyoruz. Bir duvar düşünün, bir tarafında siz bir tarafında düşman var. Eğer siz diğer tarafa manganızı hareket ettirmediğiniz sürece düşmanı göremiyorsunuz. Bu da beklenmedik pusularla karşılaşabileceğiniz ve savaş seyrini değiştiren stratejiler üretebileceğiniz manasına geliyor.

Oyunun multiplayer kısmında seviye atlayarak çeşitli içeriklere kavuşuyorsunuz. Ama belli başlı görevleri yapmazsanız birçok içerikten de mahrum kalabilirsiniz. Savaş nizamı olarak adlandırabileceğimiz doktrinler daha da çoğalmış. Oyundaki RPG öğelerinde artış var diyebiliriz. Savaş nizamları ilk oyuna nazaran daha karmaşık. İlk oyunda anti zırhlı birlikler veya piyade nizamını kesin hatlarla seçebilirken artan doktrin türleriyle savaş nizamınızda bir hayli farklılık olacak. Seviye atladıkça birimlerinizin görünüşlerini ve savaşmadaki ustalıklarını geliştirerek daha kıdemli bir orduyla düşman karşısına çıkıyorsunuz. Başıma çok geldi, seviyeniz düşük ise yüksek seviyeli oyuncular anında sizi sunucudan atabiliyorlar. Gelişen özellikler arasında artık birimlerinizi yarım insan boyundaki çit ve duvarlardan atlatma da var. Bundan sonra büyük haritalarda bir oraya bir buraya koşturmanıza gerek yok. Bu özellik gerçekçiliği artırmış, bu arada söylemeden geçmeyeyim. Siz komut vermedikçe bahsi geçen atlama işlemi gerçekleşmiyor. Eğer mikro yönetimde savsaklarsanız yine askerleriniz uzun yollar kat etmek zorunda kalacak ve ölme olasılıkları artacak.

Company-of-Heroes-2-d

Müzik ve seslendirmeye girmeyerek şimdiden sınıfı geçtiğini söyleyebilirim. Grafikler ise ilk oyunu aratmadığı gibi sizi şoke edecek seviyede de değil. Ama patlamalar ve fizik gerçekten baya baya seviye atlamış. Özellikle lanet olası havan timleri yok mu, kaç tane mangamı parçalara ayırdı… Buradan fazla ileri geçmeye gerek yok zira beta aşamasını ele aldığımızı düşünürsek teknik açıdan oyunu tartmak şu an için anlamsız olur.

Oynanış açısından çatışma cephesini andıracak bir tarz benimsenmiş. Eski üretim binaları yerlerini sığınak tarzında zemin içerisinde gömülü yapılara bırakmış durumda. Artık timler, mangalar ve zırhlı araçlar haritada konuşlandığımız bölgeye en yakın sınırdan giriş yapıyor. Yani cepheye yeni birimler çağırıyoruz hissiyatı var. Sovyet Rusya ve Nazi Almanya’sının savaş nizamı çok farklı. Ama Almanlar teknolojisiyle ağır basarken Ruslar da eldekilerle yetinen kesim olarak gerilla savaş taktikleriyle çok can yakıyorlar. İlk oyunda savaş alanındaki sahipsiz tank savar, makineli tüfek ve havan toplarını ele geçirebiliyorduk. Şimdi tanklar da ele geçirilebiliyor ve tamir edilerek savaş gidiliyor.

Oyunun şu an için oynanış açısından eleştirilecek yanları yön bulma, çatışma esnasında tankların ortasında kalsa dahi kaçmayan ve ölmeyen askerler gibi buglar olarak ön plana çıkıyor. Ama oyunun çıkışına kadar bunların düzeleceğini düşünüyorum. Haliyle ilerleyen zamanlarda gelecek olan yama ve içerik paketleriyle de dengeler daha da sağlamlaşacaktır. Öyle veya böyle bu oyun başarılı olacak ve ilk oyun gibi yıllarca oynanacak. SEGA’nın cebinden büyük para çıktı umarız 2 katını kazanır ve bu serinin devamı gelir.

[Resim: sistem.png]
Minimum Sistem Gereksinimleri;
OS: 32bit Vista
Processor: 2Ghz Intel Core2 Duo or equivalent
Memory: 2GB RAM
Graphics: 512MB Direct3D 10 capable video card (GeForce 8800 GT or Radeon HD 2900XT)
Hard Drive: 30GB free Hard disc space

[Resim: trailer.png]
[Resim: indir.png]
Hide Post

Mesaj Bul Alıntı
Sponsor Reklam Alanı
Bu alana reklam verebilirsiniz. Reklam vermek için admin@torrent-cenneti.com mail atmanız yeterli olacaktır.
Çevrimdışı Aykut 23.03.2014 12:44
yandexgoogle Mesaj: #2
user avatar
Üye
Seviyesi : [HOKAGE]
Konu Sayısı: 110
Mesaj Sayısı:680
Rep Puanı: 3040
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

Teşekkürler Gozkirp kapak biraz küçük kalmış Gülme
Torrent-Cenneti.Com Adresimizde Yayınlanan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Website Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı LAZOR 23.03.2014 12:49
yandexgoogle Mesaj: #3
user avatar
Üye
Seviyesi : Süper Üye
Konu Sayısı: 386
Mesaj Sayısı:491
Rep Puanı: 1051
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

Olsun o kadar Gülme
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı asnet10 23.03.2014 14:33
yandexgoogle Mesaj: #4
avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:4
Rep Puanı: 0
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

tşk ederim emeğine sağlık
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı f.cagri_07 23.03.2014 16:54
yandexgoogle Mesaj: #5
avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:1
Rep Puanı: 0
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

teşekkürler
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı RAPT0RTR 23.04.2014 04:15
yandexgoogle Mesaj: #6
user avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:5
Rep Puanı: 0
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

teşekkürler.
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Shinki07 25.04.2014 02:21
yandexgoogle Mesaj: #7
user avatar
Üye
Seviyesi : Aktif Üye
Konu Sayısı: 53
Mesaj Sayısı:88
Rep Puanı: 179
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

Teşşekürler.
[Resim: giphy.gif]
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı diE 17.07.2014 16:22
yandexgoogle Mesaj: #8
user avatar
Üye
Seviyesi : Pro Üye
Konu Sayısı: 6
Mesaj Sayısı:129
Rep Puanı: 50
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

teşekkürler
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı yaboos 20.09.2014 06:43
yandexgoogle Mesaj: #9
avatar
Üye
Seviyesi : Forum Üyesi
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:4
Rep Puanı: 0
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

gdfggggggggggggggggggjghjjjjjjjjjjjjjjjj
Ek Olarak:
hjvgjhvjhbkjkjnkjnkjnkjnjkbjkbkj
(Bu konu en son: 20.09.2014 Tarihinde, Saat: 06:43 düzenlenmiştir. Düzenleyen: yaboos.)
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı aykurt 22.09.2014 22:55
yandexgoogle Mesaj: #10
avatar
Üye
Seviyesi : Acemi Üye
Konu Sayısı: 0
Mesaj Sayısı:19
Rep Puanı: 0
Cvp: Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC

teşekkürrr
Mesaj Bul Alıntı

Konu Araçlarını Göster

« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Game Sid Meier's Civilization V: Complete Edition [PROPHET] - FULL - Torrent İndir - Hızlı - Zamunda LAZOR 5 1,640 Ecu2901
29.11.2016 11:28 Son Yoruma Git
Game Chessbase 11 - Full Torrent İndir - Zamunda Torrent Download MobbeS 11 3,445 cancer_man
10.11.2016 23:04 Son Yoruma Git
Game Age of Empires III Complete Collection - Full - Torrent İndir - PC - Zamunda Torrent EliteMan 112 21,211 asdasdasd41
08.08.2016 03:50 Son Yoruma Git


Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC konusu
Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC Konusunun Linki Direk Link
Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC Konusunun HTML Kodu HTML Link
Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC Konusu BBCode Linki BBCode Link
Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Anahtar Kelimeler

Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC torrent indir, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC torrent download, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC indir, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC hd, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC türkçe altyazılı, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC torrent dizi indir, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC torrent oyun indir, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC torrent müzik indir, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC zamunda torrent, Company of Heroes 2 [RELOADED] - FULL - Torrent indir - Download - Hızlı - PC downloadŞu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiTorrent Oyunlar | Torrent Filmler | Torrent Diziler | Torrent Belgesel |

torrent oyunlar,torrent diziler,torrent belgeseller,torrent müzikler,indir

Microsoft Office 2010 İndir , winrar indir , oyun oyna , Cheat Engine indir